3

HÍREK

MARATONI GYŐZELEM KÉT KERÉKEN

Van néhány bringa-bolond közöttünk. Az egyikük történetesen az ügyvezetőnk, aki június első hétvégéjén szerezte meg kategóriájában az 1. helyet az Országúti Kerékpáros Maraton Bajnokságon. A verseny 229 résztvevővel a Balaton körül, mintegy 200 kilométeres távon zajlott. Várallyai László 4:46:04-es idejével összetettben a 11. helyen végzett, mindössze 2 másodperccel (!) az abszolút győztes mögött gurult be a célba, ezzel korcsoportjában országos magyar bajnoknak mondhatja magát.

Vállalatunknál nem Laci az egyetlen, aki versenyszerűen kerékpározik, de akadnak olyan vállalkozó szellemű munkatársak is – vagy írhatnánk stílusosan azt is, hogy nekik sincs ki teljesen a négy kerekük 😊-, akik picit lassabban ugyan, de szintén körbetekerték már a Balatont (az idei Ultrabalatonról egy korábbi cikkünkben írtunk részletesebben).

Munkatársaink közül sokan használják a biciklit napi munkába járásra is. Ezt bizonyítja, hogy a győri irodánál dedikáltan az EDAG dolgozóinak felállított, zárt és fedett kerékpártároló télen-nyáron jó kihasználtsággal, tavasztól őszig pedig telt házzal üzemel. Bár Győrben és Budapesten is elsőrangú az irodáink megközelíthetősége tömegközlekedéssel is, a bringázás nyújtotta szabadsággal szívesen élnek munkatársaink, akik így az ajánlott napi testmozgást is kipipálhatják, illetve nem utolsó sorban környezetünk védelméért is sokat tesznek.

A járműfejlesztés szakértőiként legtöbbször személyautók állnak a dolgos hétköznapjaink fókuszában, de tervezünk teherautókhoz, motorokhoz és esetenként repülőkhöz, hajókhoz, sőt, akár kerékpárokhoz is alkatrészeket.

Ha Te is örömmel vennél részt a szárazföldi/légi/vízi közlekedés jövőjének alakításában és szívesen csatlakoznál egy fiatalos, lelkes csapathoz, fusd át a nyitott pozícióinkat és küldd el önéletrajzod nekünk!